Domů Služby Produkty Reference Firma Aktuality Ke stažení

 

Oblasti činností

Podle zboží

Výběr z realizací

Informace o nás

 

 
Bezpečnostní centrály
Bezpečnostní tlačítka
Hlásiče požáru
Větrací centrály
Ruční ovládání
Automatické ovládání
Dálkové ovládání
Elektronika PAN
Řetězové pohony
Lineární pohony
Elektromotorické závory
Mechanické závory
Ramenové pohony
Dveřní pohony
Dveřní zámky
Biometrie
Mechanické otevírače
Kabelové přechodky
Přídržné magnety
Magnetické kontakty

volba jazyka - česky volba jazyka - srbsky

Elektromotorické závory

V případech, kdy je potřeba dotěsnit velká okna nebo okna s pohony instalovanými blízko u pantů, je možné použít buď elektromotorickou olivu nebo elektromotorické závory. Ty fungují na dvou principech:

Při použití elektromotorické závory/olivy je nutné zajistit sousledný chod závory a pohonu ať již integrovanou nebo externí elektronikou: pro otevření okna je nutné nejdříve odjistit závoru a následně otevírat pohon. Pro zavření okna je nutné nejdříve zavřít pohon a poté zajistit závoru.

Elektromotorická závora FV1
elektromotorická závora FV Elektromotorická závora je umístěna pouze na rámu okna. Po přiblížení zavíraného křídla cca na 0,5 cm od rámu závora křídlo zachytí a přitáhne na dorazové těsnění. Aretace křídla v dotěsněné poloze je mechanická – křídlo zůstává dotaženo i po odpojení napájení. Závora FV1 je vyráběna ve dvou provedeních:
  • s elektronikou pro sousledných chod závory a jednoho pohonu (24 V DC, max. proud 0,9 A, bez vlastní přetěžovací elektroniky)

  • bez elektroniky - nutnost řízení externí elektronikou, pro ovládání více pohonů, nebo pohonu např. s velkým proudovým odběrem
vstup do fotogalerie
 

« nahoru

PAN elektro, s.r.o.