Domů Služby Produkty Reference Firma E-shop Aktuality Ke stažení

 

Oblasti činností

Podle zboží

Výběr z realizací

Informace o nás

 

 

 


spuštění referečních videí Referenční videa


Požární bezpečnost
Denní větrání
Mechanické otevírače
Schüco partner
Reynaers partner
Automatické dveře
Žaluzie a slunolamy
Speciální projekty

volba jazyka - česky volba jazyka - srbsky

Noční provětrávání

Dle vyhlášky č. 268/2009 Sb. o technických požadavcích na stavby je požadováno u budov s klimatizačním systémem doložit využití jiných ekonomicky vhodných technických možností chlazení budovy. Automatické noční provětrávání je elegantním řešením tohoto požadavku.

Pokud to situace dovolí, je nejekonomičtější budovu v létě ochlazovat větráním přes noc, přes den pak ponechat okna zavřená a použít chlazení klimatizací.

Systém pro noční provětrávání musí být plně automatizovaný, vybavený detektory větru a deště pro automatické zavření oken při špatném počasí bez nutnosti lidského zásahu. Dále je vhodné systém vybavit interiérovým a exteriérovým termostatem a větrání podmínit splněním zadaných klimatických podmínek.

V nastaveném čase dojde za pěkného počasí k automatickému otevření oken na zadanou dobu. Pokud dojde k poklesu interiérové teploty, větru nebo dešti, okna se automaticky zavřou. Otevřená okna lze kdykoli zavřít ručně. Jako podmínka pro větrání může být zadáno dosažení určité teploty v interiéru i v exteriéru.

Společnost PAN elektro, s.r.o. nabízí řadu možností pro noční provětrávání:

PAN elektro, s.r.o.