Domů Služby Produkty Reference Firma E-shop Aktuality Ke stažení

 

Oblasti činností

Podle zboží

Výběr z realizací

Informace o nás

 

 

 


spuštění referečních videí Referenční videa


O společnosti
Systém řízení jakosti
Likvidace odpadů
Recyklační příspěvky
Kontakty
Prohlášení o "GDPR"

volba jazyka - česky volba jazyka - srbsky

O společnosti

Na trhu dálkového ovládání oken a světlíků a na trhu systémů protipožární ochrany působíme od roku 2003, kdy jsme vznikli přeměnou právní formy ze živnosti jednoho ze zakládajících společníků.

Zpočátku jsme se zaměřovali především na prodej a montáž systémů požárního odvětrání a elektropohonů pro denní otevírání oken včetně souvisejících ovládacích prvků (detektorů deště, větru, termostatů, tlačítek), to vše od renomovaných evropských výrobců. Postupně jsme svou činnost rozšířili i o vlastní výrobu v oblasti elektroniky, zejména centrál pro denní větrání a nově i centrál pro požární odvětrání. V současné době vyvíjíme vlastní elektropohony, které budou určeny pro denní větrání.

Klademe důraz na kvalitu našich výstupů a individuální přístup k zákazníkovi a k jeho požadavkům. Kvalifikovaný tým našich techniků je připraven pružně a spolehlivě Vám nabídnout řešení Vašich požadavků v oblasti dálkového ovládání oken a systémů požárního odvětrání, od nabídky vhodných variant po následnou realizaci Vámi vybraného návrhu.

PAN elektro, s.r.o.